Myčky osobních aut

 Mycí linky osobních aut

Mycí linka zlepšuje podnikání i ziskovost

Služby myčky tvoří významnou součást obchodních aktivit čerpacích stanic, servisů i obchodních řetězců. Na některých obchodních místech je mycí linka dokonce nejdůležitějším zdrojem příjmů. Rychlé a spolehlivé mycí linky mohou v sezóně výrazně zvýšit kapacitu mytí. Všestranné služby s přidanou hodnotou, jako je voskování a spodní mytí, opět zvyšují atraktivitu myčky a zvyšují průměrnou cenu mytí. Vynikající výsledek mytí a příjemný zážitek z mytí zvyšuje spokojenost zákazníků a pomáhá je přesvědčit, aby myčku znovu navštívili.

Technická dokonalost a spolehlivé partnerství

Tammermatic má téměř padesátileté zkušenosti s konstrukcí a výrobou mycích linek pro osobní vozidla a mycích systémů pro užitková vozidla. Svým zákazníkům nabízíme technické inovace a spolehlivé partnerství v oblasti mycích linek.

Vždy se snažíme seznámit se s potřebami našich zákazníků a udělat maximum pro to, abychom ve spolupráci se zákazníkem našli nejlepší individuální řešení. Naším mottem je vždy pomáhat našim zákazníkům dosahovat lepších výsledků při mytí automobilů.

 

 

Tammermatic T700 LuxTammermatic T700 LuxTammermatic T700 LuxTammermatic T700 LuxTammermatic T700 LuxTammermatic T700 LuxTammermatic T700 LuxTammermatic T700 Lux